Was zanteresowało

poniedziałek, 2 marca 2015

Coś dla Pań cz. 3 ;)

Drogie Panie,
Idzie wiosna, więc w ten jakże chłodny wieczór postanowiłam nieco podwyższyć temperaturę. Czas na kolejne ciasteczka z lukierkiem :)

Dzisiaj pierwszym obiektem będzie jeden z moich ulubionych aktorów. Zasłynął w takich filmach jak: "Step Up Taniec Zmysłów" - który jest moim ulubionym filmem tanecznym, "Wciąż ją kocham", "I że Cię nie opuszczę", "21 Jump Street", i "Magik Mike", a ostatnia w nieziemskim filmie "Jupiter Intronizacja". Channing Tatum jest aktorem, tancerzem, producentem filmowym, modelem, mężem Jenny Dewan i ojcem małej Everly.
O to kilka jego gorących fotek ;)


Kolejny, który zasłużył na miano ciasteczka z lukierkiem, to były narzeczony Miley Cyrus, a mianowicie mowa tu o Liamie Hemsworthcie. Aktor jest znany między innymi z "Ostatniej piosenki" i "Igrzysk Śmierci". Liam ma klatę nie z tej ziemi :)

Brat Liama Chris też ma ciałko miłe w patrzeniu. Aktor zasłynął z roli łowcy w filmie "Królewna Śnieżka i Łowca". Popatrzcie :)

Na dzisiaj tyle. Miłego wieczoru życzę :) I Panowie, nie przejmujcie się, tak naprawdę liczy się charakter i wnętrze, a dopiero później wygląd, także nie załamujcie się i głowa do góry ;)

2 komentarze:

Zostaw po sobie ślad...