Was zanteresowało

środa, 6 sierpnia 2014

Coś dla Pań cz. 2 :)

Drogie Panie!
Wiem, że mamy lato i dni są gorące, ale postanowiłam nieco podwyższyć temperaturę, czyli ciąg dalszy gorących klat sławnych gwiazdorów. Tylko się nie rozpłyńcie :DPierwszym chętnym jest aktor, który zasłynął z roli wampira w Zmierzchu, a mianowicie Kellan Lutz (Emmet Cullen). Nasz misiowaty wampirem ma klatę i mięśnie nie z tej Ziemi. Tylko przytulić się i rozpłynąć. O to kilka fotek:Kolejny aktor, który sprawia, że serce bije mi mocniej to Jamie Campbell Bower. Gwiazdor zasłynął z głównej roli w Darach Anioła, ale również zagrał w Zmierzchu. Aż trudno uwierzyć, Nocny Łowca może być jednocześnie wampirem z Volterry. O to kilka jego zdjęć bez koszulki:

Gwiazdor zasłynął głównie w "High School Musical", a także w "17 again", "Charlie St. Cloud", czy w "Sylwester w Nowym Jorku". Mowa oczywiście o Zacu Efronie. Podobnie jak poprzednicy też jest na czym oko zawiesić:


Kolejny gwiazdor to aktor, który zagrał między innymi w "Tajmniakach", a obecnie gra w moim ukochanym serialu brata głównej bohaterki. Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert) ma się czym poszczycić, w końcu jest Łowcą Wampirów.


Drogie Panie, na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że nie przyprawiłam Was o zawał serca :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad...