Was zanteresowało

sobota, 11 stycznia 2014

Stephanie Meyer - Przed świtemOpis: Przed świtem, czwarty i najbardziej wyczekiwany tom cyklu "Zmierzch" napisanego przez Stephanie Meyer, odkrywa sekrety wielkiej miłości Belli i Edwarda, niezwykłej pary, której losy porwały miliony czytelników na całym świecie. Odkąd Bella zakochała się w wampirze, jej życie
przypomina sen sen, który czasem zmienia się w koszmar. Rozdarta pomiędzy Edwardem, któremu oddała serce, a wilkołakiem Jacobem, z którym łączy ją tajemniczo silna więź, przeżyła piękny, ale burzliwy rok, bijąc się z myślami, zadręczając o los najbliższych i wymykając wrogom. Dociera wreszcie do punktu, w którym musi podjąć ostateczną decyzję. Czy stanie się częścią kuszącego, lecz mrocznego świata nieśmiertelnych, czy jednak pozostanie człowiekiem.

Nikt nie spodziewał się jednak tego, co stanie się gdy Bella dokona już wyboru. Następuje seria zdarzeń i niewyobrażalnych konsekwencjach. Czy właśnie wtedy, kiedy Bella ma rozwiązać wszystkie swoje problemy, przyjdzie jej zmierzyć się z czymś o czym nawet jej się nie śniło - i tym razem przegrać?


Mój opis: W poprzedniej części Bella dokonała wyboru z km chce spędzić resztę życia, ale czy spędzi z nim wieczność? Przed wampirem i dziewczyną czekają nowe wyzwania, nowe komplikacje. Belli grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, czy przeżyje będzie szczęśliwa u boku ukochanego? Czy Jacob znajdzie swoją drugą połówkę? Czy Cullenowie pokonają wrogów, którzy tylko czekają na ich potknięcie?
Ta część, jak i cała saga była według mnie genialna. Stephanie, świetna robota ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad...