Was zanteresowało

piątek, 17 stycznia 2014

Coś dla Pań cz. 1 ;)

Moje drogie Panie,
Dzisiaj coś dla was.
Przyznajcie się, nie ma chyba takiej dziewczyny która nie lubi...... męskich klat. A jeśli chodzi o mega przystojnych aktorów to już miękniemy totalnie. Te motylki w brzuchu, to pragnienie, żeby dotknąć takich ciasteczek z lukierkiem, mniam :P Dobra, może ciut przegięłam, ale kłamać nie będę, kocham kiedy przystojniak na ekranie zrzuca z siebie koszule.
Na początek Ian Somerhalder. Uwielbiam Damona Salvatore z serialu "Pamiętniki Wampirów" (to mój ukochany serial), uważam że Ian świetnie pasuje do tej roli.
Panie, zachwyćcie się, o to kilka kadrów z serialu z Ianem (Damonem) w roli głównej:
Iana (Damona) mamy za sobą. Kolejne ciasteczko co ma klatę nie z tej ziemi to... Taylor Launtner. Aktor zasłynął w całej sadze Zmierzch i zyskał uwielbienie miliony nastolatek na całym świecie, cóż trudno im się dziwić. O to kilka gorących fotek z filmu:Hmm... Uwielbiam tego aktora, ale tak szczerze to nie ma zbyt urodziwej klaty. Robert Pattinson, któremu sławę przyniosła rola Edwarda Cullen'a w sadze Zmierzch. Jak się dowiedziałam kiedyś, jego klata była dorabiana komputerowo, a n planie grał... w czarnych kropkach. Mimo to i tak go tu umieszczę, niestety tylko jedna fotka była tego godna:

Kolejnym ciachem bez koszulki, okazuje się być kolejny wampir znany z serialu "Pamiętniki Wampirów", a mianowicie brat Damona Stefan, którego gra nasz rodak czyli Paul Wesley (Paweł Wasilewski). Ma klatę i jest na co popatrzeć, mało tego ma tatuaż na ramieniu, oto kilka jego gorących fotek z serialu:


No dobrze, moje Panie, na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że trochę was to rozgrzało w tą istnie "zimową" noc. Do zobaczenia następnym razem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad...