Was zanteresowało

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Stephanie Meyer - Zaćmienie


Opis: Czytelnicy, których zauroczył Zmierzch i Księżyc w nowiu, z tymi samymi wypiekami na twarzy pochłoną Zaćmienie, wyczekiwany z niecierpliwością trzeci tom ekscytującej sagi autorstwa Stepanie Meyer. Kilkumilionowa rzesza fanek na całym świecie śledzi losy zwykłej dziewczyny,
Belli Swan, o której względy, a zarazem życie, rywalizują wampir i wilkołak. Czy przyjaźń wygra z namiętnością? Czy miłość pokona strach? Dalszy ciąg cyklu rozpoczętego Zmierzchem - nareszcie po polsku! I to nie będzie Wasze ostatnie spotkanie z Bellą i Edwardem.

Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seatlle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, musi wybierać pomiędzy miłością do Edwarda a przyjaźnią Jacoba, i to wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami a wilkołakami. Zbliża się też zakończenie roku szkolnego, a więc termin przemiany - co wybierze Bella: życie czy śmierć?


Moje zdanie: Bella jest zdeterminowana, aby trwać przy ukochanym Edwardzie przez całą wieczność, jednak nie dają jej spokoju uczucia względem Jacoba. Jakby tego było mało w Seatlle grasuje zabójca, a do Forks wraca Victoria, która szuka zemsty. I jak tu być szczęśliwym z zakończenia roku szkolnego, skoro wokół czyhają śmiertelne niebezpieczeństwa? Czy Bella stanie się wampirem, czy może się wycofa? O tym musicie przekonać się sami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad...