Was zanteresowało

niedziela, 10 lutego 2013

Stephanie Meyer - Zmierzch


Opis: Zmierzch to porywająca opowieść o miłość, łącząca cechy horrory, romansu i powieści o dojrzewaniu. jej bohaterka, siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego
miasteczka w deszczowym stanie Washington, gdzie spotyka tajemniczego, niezwykle przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Już niedługo może nie być odwrotu...

Moje zdanie: Romantyczna historia mrocznej miłości. Zwykła dziewczyna przeprowadza się do Forks, do ojca, by dać mamie nieco swobody w życiu. W szkole staje się sensacją i zdobywa nowych przyjaciół. Pierwszego dnia poznaje niezwykle tajemniczego Edwarda Cullena. Zachowuje się dosyć dziwnie w stosunku do niej, czego dziewczyna nie rozumie. Postanawia poznać jego sekrety. co mu się nie podoba. Jak to w romansach zwykle bywa zakochują się w sobie. Sielanka nie trwa wiecznie i wkrótce spotykają ich kłopoty... Przekonajcie się sami :)

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Usuwanie komentarzy jest żałosne, tak samo jak twój blog ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ja każę ci go czytać? Jak ci coś nie pasi to tu nie wchodź, proste? Proste, ale chyba dla ciebie zbyt trudne do zrozumienia. Żałosny to ty jesteś zostawiając tego typu komentarze.

   Usuń
  2. Pojechało grozą :*. Zwróciłam tylko uwagę o nieumiejętności pisania recenzji, sama pociągnęłaś to dalej pokazując twój brak umiejętności przyjmowania krytyki do siebie ^^. Życzę dobicia kiedykolwiek do 100 wyświetleń, chociaż na razie się na to nie zanosi ;* + Keep calm, patrząc tylko na swoją ocenę daleko nie zajedziesz.

   Usuń
  3. Bo uprzedziłam, że nie umiem pisać recenzji. A może się ujawnisz?

   Usuń

Zostaw po sobie ślad...